O portalu

Branża IT oferuje wiele rozwiązań wspomagających zarządzanie serwisem oraz gospodarką remontową w przedsiębiorstwach, niezależnie od branży. Osoby zaangażowane w proces wyboru odpowiedniego systemu przeglądają oferty różnych dostawców oprogramowania oraz poszukują informacji, która pozwoliłaby im podjąć właściwą decyzję.

Portal FSMportal.pl powstał, aby zgromadzić kluczową wiedzę w zakresie rozwiązań do zarządzania serwisem w terenie (FSM; Field Service Management), zaprezentować funkcjonalności systemów różnych dostawców, dostępnych na rynku Polskim i światowym, a przede wszystkim pomóc w wyborze odpowiedniego oprogramowania.

Portal FSMportal.pl nie koncentruje się wyłącznie na systemach FSM. Tematyka portalu obejmuje również systemy do wsparcia szeroko rozumianego Utrzymania Ruchu (CMMS; Computerised Maintenance Management Systems), systemy do zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa (EAM; Enterprise Asset Management), jak również moduły remontowe wchodzące w skład klasycznego rozwiązania do planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP; Enterprise Resource Planning).

FSMportal.pl
ul. Żelazna 69A/25, 00-864 Warszawa
+22 12 34 678 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


© 2018 FSMportal.pl, All Rights Reserved