IFS Zarządzanie obsługą serwisową

System ERP zorientowany na usługi

IFS Zarządzanie obsługą serwisową to najlepsze rozwiązanie przygotowane z myślą o firmach realizujących szeroko rozumiane usługi serwisowe. Nieważne, czy usługi te realizowane są w terenie, czy w warsztacie naprawczym lub na hali produkcyjnej, czy dotyczą środków trwałych przedsiębiorstwa, czy też powierzonej infrastruktury obiektów liniowych, czy wynikają one z jednorazowego zapotrzebowania klienta, czy są wynikiem realizacji długoterminowego planu serwisowego – żadne inne oprogramowanie dostępne na rynku nie jest tak wszechstronne, jak IFS Zarządzanie obsługą serwisową, co czyni nas niekwestionowanym liderem w tym obszarze.

Rozwiązanie firmy IFS zapewnia pełne wparcie dla każdego aspektu biznesowego działalności serwisowej firmy. W związku z tym po wdrożeniu systemu firmy IFS nie będzie konieczne poszukiwanie rozwiązań uzupełniających. Kompleksowe zarządzanie serwisem obejmuje automatyzację i usprawnienie procesów serwisowych, zarządzanie kosztami i przychodami oraz optymalizację wykorzystania zasobów firmy przy zapewnieniu wysokiej jakości obsługi klienta.

ul. Żelazna 69A/25, 00-864 Warszawa
NIP: 5272748904 | REGON: 36286448 | KRS: 0000583075
+22 12 34 678 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


© 2018 FSMportal.pl, All Rights Reserved