Globalny lider branży uzdatniania powietrza wdroży na całym świecie platformę IFS Field Service Management

Rozwiązanie IFS wyposaży pracowników firmy Munters w około 25 krajach w narzędzia poprawiające wydajność, kontrolę kosztów i poziom zadowolenia klientów.

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Munters, światowy lider w dziedzinie energooszczędnych i ekologicznych rozwiązań z zakresu uzdatniania powietrza i klimatyzacji dla przemysłu, zdecydowała się wdrożyć rozwiązanie do zarządzania serwisem w terenie IFS Field Service Management™ (FSM).

Od 1955 roku firma Munters definiuje przyszłość uzdatniania powietrza. Korzystając z innowacyjnych technologii, firma tworzy idealne warunki klimatyczne dla klientów z wielu branż, w szczególności z sektorów spożywczego, farmaceutycznego i centrów danych. Munters prowadzi działalność na całym świecie, produkując, sprzedając oraz świadcząc usługi w ponad 30 krajach.

Po blisko 20 latach używania systemu IFS Applications™ jako swojej głównej platformy ERP firma Munters postanowiła rozszerzyć swój zestaw stosowanych narzędzi IFS o rozwiązanie do zarządzania serwisem w terenie IFS FSM, które ułatwi rozwój w globalnej skali. Najważniejsze korzyści dla firmy Munters:

  • Wspólny globalny system w całej firmie zwiększy zadowolenie klientów
  • Wyższa wydajność serwisantów
  • Krótszy czas reakcji serwisu
  • Lepsza kontrola kosztów, w tym redukcja kosztów podróży i nadgodzin

„Liczyliśmy na znalezienie partnera, który pomógłby nam zharmonizować i zoptymalizować nasze globalne procesy biznesowe” – powiedział Sebastien Leichtnam, wiceprezes Grupy Munters. „Na naszej liście życzeń znajdowały się pierwszorzędna obsługa klienta oraz rozwiązanie, które wyposażyłoby naszych serwisantów w odpowiednie informacje i narzędzia. Ponieważ współpracujemy z firmą IFS od dawna, jesteśmy pewni, że może nam ona zapewnić najlepszą wiedzę oraz rozwiązanie, które pomoże nam dodatkowo zwiększyć naszą wydajność operacyjną dzięki optymalnemu zarządzaniu serwisem w terenie i możliwościom harmonogramowania”.

System IFS FSM zostanie wdrożony u użytkowników w ok. 25 krajach. Firma Munters wykorzysta całe rozwiązanie IFS FSM do stworzenia globalnie zunifikowanego systemu w celu zaspokojenia potrzeb klientów całej organizacji.

Elni Kullmer, dyrektor IFS w Skandynawii, dodał: „Z wielkim zadowoleniem informujemy, że firma Munters poszerza wieloletnią współpracę z nami o nasze wiodące na rynku rozwiązanie do zarządzania serwisem w terenie. Z niecierpliwością czekamy na kontynuację współpracy z firmą Munters w najbliższych latach i zapewnienie systemowego wsparcia jej procesów wewnętrznych i zewnętrznych w całym łańcuchu wartości oraz dalsze zwiększenie ogólnej efektywności firmy”.

Więcej informacji na temat tego, jak IFS wspiera firmy serwisowe: www.ifsworld.com/corp/solutions/service-management/field-service-management/.

O firmie Munters

Munters jest światowym liderem w dziedzinie energooszczędnych rozwiązań z zakresu uzdatniania powietrza oraz klimatyzacji dla przemysłu. Korzystając z innowacyjnych technologii, Munters tworzy idealne warunki klimatyczne dla klientów z wielu branż, z których największe to przemysł spożywczy, farmaceutyczny oraz sektor centrów danych. Od 1955 roku firma Munters definiuje przyszłość uzdatniania powietrza. Obecnie około 3900 pracowników zajmuje się produkcją i sprzedażą w ponad 30 krajach. Firma Munters odnotowuje roczną sprzedaż netto w regionie w wysokości 7 mld koron szwedzkich i jest notowana na giełdzie Nasdaq Stockholm. Dodatkowe informacje są dostępne na stronie www.munters.com.

Źródło: IFS

ul. Żelazna 69A/25, 00-864 Warszawa
NIP: 5272748904 | REGON: 36286448 | KRS: 0000583075
+22 12 34 678 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


© 2018 FSMportal.pl, All Rights Reserved