IFS otrzymuje wyróżnienie Gartner Peer Insights Customers’ Choice w kategorii oprogramowania do zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa w lutym 2020 roku

Wyróżnienie Gartner Peer Insights Customers’ Choice opiera się na opiniach i ocenach wyspecjalizowanych użytkowników, mających doświadczenie w nabywaniu, wdrażaniu i/lub użytkowaniu danego produktu lub usługi.

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, otrzymał wyróżnienie Gartner Peer Insights Customers’ Choice w kategorii oprogramowania do zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa (EAM) w lutym 2020 r.

Gartner definiuje oprogramowanie do zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa (EAM) jako produkty, które pomagają firmom mającym wiele składników majątku w zarządzaniu obsługą techniczną takich elementów, jak:

  • stacjonarne środki trwałe w zakładach, w tym instalacje do wytwarzania energii, produkcji i rafinacji ropy naftowej,
  • infrastruktura obiektów liniowych, np. linie zasilania, linie kolejowe i rurociągi,
  • mobilne i stacjonarne elementy floty, w tym wyposażenie serwisowe, wagony kolejowe, lokomotywy, ciężarówki, transformatory, pompownie i turbiny wiatrowe.

Rozwiązanie do zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa obejmuje narzędzia do zarządzania, planowania i harmonogramowania, tworzenia zleceń roboczych, prowadzenia historii remontów, obsługi zapasów i zaopatrzenia oraz monitorowania wyposażenia, komponentów i składników majątku na potrzeby montażu. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Oto przykładowe opinie klientów firmy IFS, które znalazły się na platformie Gartner Peer Insights:

„Sądzimy, że otrzymane przez nas w lutym 2020 r. wyróżnienie Customers’ Choice w kategorii oprogramowania do zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa dowodzi naszego bezkompromisowego zaangażowania w oferowanie klientom z sektora przemysłu narzędzi dostosowanych do ich celów” — powiedział Michael Ouissi, Chief Customer Officer w IFS. „Mamy ponad 35 lat doświadczenia we wspieraniu firm dysponujących wieloma składnikami majątku i jesteśmy dumni z faktu, że nasze rozwiązania w dalszym ciągu znajdują uznanie w oczach klientów. Z prawdziwą przyjemnością będziemy dostarczać temu wymagającemu segmentowi rynku kolejne najlepsze w swojej klasie, w pełni zintegrowane rozwiązania”.

Informacje o platformie Peer Insights:

Peer Insights to internetowa platforma ocen i recenzji oprogramowania i usług informatycznych. Oceny te są pisane i czytane przez specjalistów ds. IT i decydentów z obszaru technologii. Zestawienie ma wspierać menedżerów ds. informatycznych w podejmowaniu lepszych decyzji o zakupie oraz pomagać producentom technologii w doskonaleniu ich produktów w oparciu o obiektywne, bezstronne informacje zwrotne od ich klientów. Gartner Peer Insights zawiera ponad 215 000 zweryfikowanych recenzji z ponad 340 rynków. Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.gartner.com/reviews/home.

Gartner Peer Insights Customers’ Choice to subiektywne opinie pojedynczych użytkowników końcowych, oceny i dane zastosowane w odniesieniu do udokumentowanej metodologii; nie reprezentują one poglądów ani nie stanowią poparcia ze strony spółki Gartner lub jej podmiotów stowarzyszonych.

Źródło: IFS

FSMportal.pl
ul. Żelazna 69A/25, 00-864 Warszawa
+22 12 34 678 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


© 2018 FSMportal.pl, All Rights Reserved