Belgijski bank Crelan uruchomi system zarządzania majątkiem od firmy Comarch

Belgijski bank Crelan uruchomi system zarządzania majątkiem od firmy Comarch.

System ten, Comarch Wealth Management, będzie wspierał agentów Crelana w udzielaniu kompleksowych porad inwestycyjnych zgodnych z potrzebami i priorytetami klientów, a także ich preferencjami inwestycyjnymi i apetytem na ryzyko.
 
„Chcemy zautomatyzować, a tym samym udoskonalić nasze usługi doradztwa inwestycyjnego oraz te związane z zarządzaniem portfelem i obsługą transakcji, przy zachowaniu zgodności z przepisami. Celujemy również w spójną podróż klienta przez wszystkie kanały”, mówi Jean-Paul Grégoire, dyrektor ds. handlowych w Crelan.
 
Według Crelana, system Comarch Wealth Management został wybrany ze względu na jego zakres funkcjonalny, dobre dopasowanie do technologii już stosowanych przez bank oraz doświadczenie Comarchu w krajach Beneluksu.
 
„Współpraca z Crelanem pozwala nam na zbudowanie silniejszej pozycji na rynku oprogramowania finansowego w Belgii. Jesteśmy dumni, że nasz produkt, będący wynikiem zaangażowania Comarchu w badania i rozwój, zyskał przychylność kolejnego banku z regionu” – cieszy się Wojciech Pawluś, Dyrektor Generalny na Beneluks z firmy Comarch.
 
Crelan jest bankiem spółdzielczym z całkowicie belgijskim kapitałem. Promuje odpowiedzialny, usieciowiony, osobisty i pełen szacunku model bankowości. To wartości, które bank uznaje za ważne i których chce strzec.
 
Źródło: Comarch

ul. Żelazna 69A/25, 00-864 Warszawa
NIP: 5272748904 | REGON: 36286448 | KRS: 0000583075
+22 12 34 678 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


© 2018 FSMportal.pl, All Rights Reserved